Ana sayfa Belediyeler Merkezefendi Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

Merkezefendi Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

0
PAYLAŞ

Merkezefendi Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerinizi evinizde ve işyerinizde kolay işlemlerle yapmak istiyorsanız internete bağlı olan bir bilgisayarınızın veya bir akıllı telefonunuzun olması yeterlidir. Bu işlem birkaç dakika içinde E-Devlet kapısı üzerinden yapılabilen işlemler arasındadır.

Merkezefendi Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işleminizi yapmaya başladığınızda E-Devlet Kapısı sistemi sizin adınıza olan bir şifre isteyecektir. Bu şifreyi herhangi bir PTT şubesinden temin edebilirsiniz. Bu şifreyi alırken PTT tarafından sizden kimlik bilgileriniz ve cüzi miktarda bir ücret talep edilecektir.

Merkezefendi Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerini çok hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmek için yazımızın devam kısmını okuyunuz.

 

Merkezefendi Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Merkezefendi Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulamanızı oluşturmak için aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz linke bir kere tıklayınız. Daha sonra açılan sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna bir kere tıklayınız.

Merkezefendi Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulamanızı oluştururken sistem tarafından sizden istenilmiş olan E-Devlet şifrenizi ve T.C kimlik numaranızı eksiksiz olarak sisteme girin ve “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Bu işlemleri sırasıyla yaptı iseniz bilgi edinme başvuru sorgulama işleminizi bitirmişsinizdir.

Merkezefendi Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK