Ana sayfa Milli Savunma Bakanlığı MSB Tüzel Kişi Bilgi Edinme Başvurularını Sorgulama

MSB Tüzel Kişi Bilgi Edinme Başvurularını Sorgulama

0
PAYLAŞ

İnternetin çok hızlı gelişmesinden dolayı birçok kurum ve kuruluş internet üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Bu şekilde yapılan işlemler için kurumlara gitmek zorunda kalmadan internet üzerinden tüm resmi işlemlerimizin sorgulamasını yapabiliyoruz. Devletin uygulamaya koyduğu E-Devlet sistemini kullanarak birçok sorgulama işlemimizi E-Devlet sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz. E-Devlet sitesi bünyesinde 22 tane devlet kurum ve kuruluşunu barındırarak bunlar için vatandaşlara hizmet veriyor. E-Devlet sistemi üzerinden sorgulama yapabilmek için sizden sadece E-Devlet şifresi istenmektedir. E-Devlet şifrenizi size en yakın PTT şubelerinden 2 Türk Lirası ücret karşılığında kolayca alabilirsiniz. E-Devlet kurumu bünyesinden hizmet vermekte olan Milli Savunma Bakanlığı sitesi üzerinden de MSB tüzel kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama işlemlerinizi de bu platformdan kolay bir şekilde gerçekleştirebilirisiniz. Bu sorgulama işleminizi yazımızın sonraki bölümlerinde nasıl yapacağınız hakkında bir çok bilgiler vereceğiz.

MSB Tüzel Kişi Bilgi Edinme Başvurularını Sorgulama Nasıl Yapılır?

Milli Savunma Bakanlığı sitesi üzerinden de MSB tüzel kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama işlemlerinizi yapabilmek istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken işlem yazımızın sonunda sizinle paylaşmış olduğumuz ilgili linke tıklayınız. Bu linkte karşınıza çıkan sayfanın üzerinden de kimliğimi şimdi doğrula adlı butonu tıklayınız.

 

 

Bu butonu tıkladıktan sonra açılan sayfa üzerinden sizden birkaç bilgi istenecektir. Bunlar size ait olan T.C kimlik numarası ve bir de PTT’den aldığınız E-Devlet şifresidir. Bu bilgileri sorgulamayı yapabilmek için eksiksiz ve doğru bir şekilde sisteme girmek zorundasınız. Bu bilgileri girerek kimlik doğrulama işleminizi eksiksiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra yapmanız gereken sisteme giriş yap adlı butonu tıklamaktır. Bu butonu tıkladıktan sonra açılan sayfa üzerinden MSB tüzel kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

MSB Tüzel Kişi Bilgi Edinme Başvurularını Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK