Ana sayfa Belediyeler Niğde Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama

Niğde Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama

0
PAYLAŞ

Niğde Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemlerinizi nöbetçi eczaneye ihtiyaç duyduğunuzda hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın nöbetçi eczanenin nerede olduğunu öğrenebilmek için yazımızın devam kısmınızı okuyunuz.

Niğde Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için E-Devlet Kapısı sistemini kullanmanız gereklidir. Bu sistem üzerinden yapılmakta olan çoğu işlem için bir E-Devlet şifresi isterken nöbetçi eczane sorgulama işlemleri için bir şifre istememektedir.

Niğde Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işleminizi diğer sorgulama işleminin yapılabilmesi için internet bağlantısı olan bir tablet, telefon veya bilgisayarınızın olması yeterlidir.

 

Niğde Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama Nasıl Yapılır?

Niğde Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar akşam saat 19.00 itibariyle ve Pazar günleri kapalı olan eczanelerin nöbete kalmış olanlarını sorgulayabilmek çim işlem yapmaktadırlar.  Nöbetçi eczaneler her gün ve resmi tatillerde dönüşümlü olarak değişmektedir.

Niğde Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden yapmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklamalısınız.  Bu linke tıkladıktan sonra sistem üzerinden ilinizi ve ilçenizi seçiniz. Daha sonra çıkan liste üzerinden size en yakın nöbetçi eczaneyi seçebilirsiniz.

Niğde Belediyesi nöbetçi eczaneleri sorgulamanızı bu sistem üzerinden yaptığınız zaman nöbetçi eczanelerin isim, adres ve telefon bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Niğde Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK