Ana sayfa Belediyeler Nilüfer Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama

Nilüfer Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Nilüfer Belediyesi borç bilgileri sorgulama işlemlerinizi E-Devlet kapısı sistemini kullanarak yapabilirisiniz. Bu işlemi yapabilmek için gerekli olan internete bağlı olan bir telefon veya bilgisayardır. Hiçbir kurum ve kuruluşa gitmeden evinizden veya işyerinizden borç sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi borç bilgileri sorgulama işlemlerinizi oluşturmaya başladığınızda sistem sizden bir şifre isteyecektir. Bu şifre E-Devlet şifresidir. Bu şifreyi aldıktan sonra belediye borç bilgileri sorgulama işleminizi yaptığınız gibi bu şifre ile birlikte bir çok sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet şifresi PTT kurumlarından alınmakta olan bir şifredir.

Nilüfer Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Nilüfer Belediyesi borç bilgileri sorgulama  işlemlerinizi bu sistem üzerinden hemen başlamak için yazının en alt kısmında size vermiş olduğumuz linke bir kez tıklayınız. Daha sonra bu sistem üzerinde bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

Nilüfer Belediyesi borç bilgileri sorgulama işleminizi oluşturma halinde iken sistem sizden T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi isteyecektir. Bu bilgileri eksiksiz olarak sisteme giriniz ve “Sisteme Giriş Yap” yazısını tıklayınız.

Nilüfer Belediyesi borç bilgileri sorgulama işlemlerinizi E-Devlet kapısı üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz gibi, bir çok resmi işleminizi de bu sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK