Ana sayfa Banka Sorgulamaları Odeabank Kredi Sorgulama

Odeabank Kredi Sorgulama

0
PAYLAŞ

Son zamanlarda insanların ihtiyaçları göz önüne alındığı zaman kredi çekme kolaylığı çok cazip gelmektedir. Birçok banka bu konuda insanlara destek sunabilmektedir. Odeabank da bu imkanları sunan bankalar içinde yer almaktadır. İlk olarak bu para desteğini almanın ne demek olduğunu bilmeyenler olabilir. Sadece tek bir başvuru ile kredi desteği alabilirsiniz. Bunun için öncelikli amacınız krediyi niçin seçtiğiniz ile ilgilidir. Bankaya bunu önceden belirtmeniz önemlidir. Genel olarak maddi desteğinizin ne kadar olduğunu anlatmanız ve bankalara olan borcunuzun da takip edilmesi gerekmektedir. Her kredi kendi içinde farklı alana hizmet etmektedir ve buna göre kişilere dağıtılmaktadır.

Bankanın ilk önce internet sayfasına giriş yapın ve buradan başvuru yapabilmek için gerekli olan formu doldurun.

Odeabank sitesi için TIKLAYINIZ!

Basit bir tema olması sayesinde formu doldurmanız birkaç dakika içinde tamamlanacaktır. Bunun yanında form içindeki istenen her bilgiyi de doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Yanlış bilgi verilmesi durumunda bankadan kredi alamaz ve ilerisi için sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Form üzerinde neden krediyi alacağınızı ve tutarı da belirlemeniz gerekir. Kısa süre içinde hakkınızdaki incelemeler yapılacak ve krediniz tarafınıza ulaştırılacaktır. Kredi çeşitlerine de kısa kısa değinmek faydalı olacaktır.

 

İhtiyaç Kredisi

Kredi seçeneklerinin içinde en çok kullanılan imkanların başında ihtiyaç kredisi gelmektedir. Bu kredi seçeneğinde genelde yeni evli çiftler, öğrenciler çok memnun kalmaktadır. Tüm isteklerinizi belirterek bir kredi başvurusu yaptığınız zaman şartlarınız kontrol edilecek ve kredi oluru verilecektir. Kredi aldıktan sonra geri ödemek için en az 1 aylık taksit seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Bunun yanında en fazla taksit tutarına bakıldığında da 48 aylık bir sınır bulunduğunu görebiliriz. En az alabileceğiniz kredi miktarı 1.000 lira iken maksimum tutar olarak da 100.000 lira görülmektedir. Bu şekilde yüksek bir miktar kredi çekerseniz en az 100 en fazla 5000 liralık taksitleriniz olacak diyebiliriz.

Taşıt Kredisi

Diğer bir kredi çeşidi ise hemen ihtiyaç kredisinin yanında duran taşıt kredisidir. Araba almak isteyenler için bulunmaz bir şans olduğu da kesindir. En az 1 en fazla 48 aylık taksit imkanlarının bu kredi çeşidinde de bulunduğunu görebilmekteyiz. Taksit tutarlarına göz atarsak bir aylık taksitin en az 500 lira olduğunu, bunun yanında en fazla ödenecek olan taksit tutarının da 5000 lira olduğunu görebiliriz.

Konut Kredisi

Yine birçok aileyi güldüren bir kredi çeşidi de konut yani ev kredisidir. Özellikle yeni yuaşabilirim ancak va kurmak isteyenlerin çok ilgisini çekmektedir. Diğer kredilerde olduğu gibi ilk önce durumun belirtilmesi gerekmektedir. En az 1 aylık taksit ile ödemeler istenmektedir. Bunun haricinde taksitlerin en fazla 120 aya kadar uzadığını da bilmemiz gerekir. En az ödenecek olan taksit miktarı 1000 lira iken en yüksek tutar ise 10000 lira olarak görülmektedir. Kredi isteğinizi belirlemeden önce hesaplama modülünden bu miktar hesaplarını kendiniz de yapabilirsiniz. Böylelikle bir sürpriz ile karşılaşmanız da mümkün olmayacaktır.

Taksitli Ticari Kredi

Ticaret ile uğraşan kişilerin elinden tutacak olan bir kredi yöntemi de taksitli ticari kredi yöntemidir. 1 ay ile 36 ay arasında değişen taksit imkanları ile bu kredi hizmet etmektedir. Minimum oranda 3000 lira ödenecekken maksimum oranda 15000 liralık taksitler ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Gerekli olan ihtiyaçlarınıza hitap edebilen bu çok yönlü kredileri almak için ilk olarak sebebi belirtmeli ve maddi durumu gösteren belgeler ile de desteklemelisiniz. Ardından gelecek olan destek ile ihtiyaçlarınızı kolay yoldan Odeabank ile halledebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK