Ana sayfa Belediyeler Orhangazi Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama

Orhangazi Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Orhangazi Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemleri E-Devlet kapısı sistemi ile birlikte yapılmaktadır. Bu işlemi yapabilmek için internetinizin ve bir bilgisayarınızın olması yeterlidir. Hiçbir kurum ve kuruluşa gitmeden kısa süre içerisinde tahsilat bilgileri sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Orhangazi Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi oluşturmak istediğinizde sistem size ait olan bir E-Devlet şifresini sizden isteyecektir. İstenilen şifreyi size en yakın PTT şubelerinden alabilirsiniz.

Orhangazi Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi E-Devlet sistemi üzerinden yapabilmek için yazımızın devam kısmında bulunan ve sizi tahsilat bilgileri sorgulama işlemleri için aydınlatan bilgileri lütfen okuyunuz.

 

Orhangazi Büyükşehir Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Orhangazi Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinize başlamak için sizinle yazının alt kısmında paylaşmış olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfa üzerinden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayarak aşağıda sizlere vermiş olduğumuz görseldeki adımları uygulayınız.

Orhangazi Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi yaparken açılan sayfa üzerinden T.C kimlik ve E-Devlet şifresini sisteme düzgün bir şekilde girerek “Sisteme Giriş Yap” butonunu tıklayın. İşlemlerinizi eksiksiz olarak bitirdiğinizde tahsilat bilgileri sorgulama işleminizi güvenli bir şekilde E-Devlet kapısı sistemi üzerinden tamamlamış olursunuz.

Orhangazi Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK