Ana sayfa Belediyeler Osmancık Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

Osmancık Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

0
PAYLAŞ

Osmancık Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. E-Devlet kapısı üzerinden yapacağınız belediye bilgi edinme başvuru sorgulamalarınız için E-Devlet kapısı sistemini kullanmanız gerekmektedir.

Osmancık Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapmak için E-Devlet kapısı sistemi sizden şifre istemektedir. Size en yakın PTT şubesinden kimlik bilgileriniz ve cüzi miktarda ücret karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz.

Osmancık Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işleminizi doğru bir şekilde gerçekleştirebilmek için yazımızın devam kısmında sizlere vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Osmancık Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Osmancık Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulamanızı yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken işlem bu yazının alt kısmında bulunan linke tıklamanızdır. Bu sayede belediye bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.  Daha sonra açılan sayfa üzerinden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonunu tıklayarak işleminizi tamamlayınız.

Osmancık Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulamanızı tamamlamak için sistemin sizden istemiş olduğu E-Devlet şifrenizi ve T.C kimlik numaranızı doğru olarak sisteme girdikten sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Bu işlemlerden sonra güvenli bir şekilde belediye bilgi edinme başvuru sorgulama işleminizi bitirebilirsiniz.

Osmancık Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK