Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Osmaniye Aksagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Osmaniye Aksagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

2008 yılından bu yana AKSAGAZ Dağıtım A.Ş otuz yıl süre ile Adana, Toprakkale, Payas, Karayılan, Mersin, Osmaniye, Antakya, İskenderun, Tarsus, Ceyhan, Dörtyol, Sarıseki, Denizciler, Bekbele, Nardüzü, Yumurtalık, Azganlık, Belen ve Kadirli mevkilerinde doğalgaz dağıtım faaliyetlerinde bulunmaktadır. Aksagaz Dağıtım da bir çok kurum ve kuruluş gibi internet kulanımının artması ile birlikte internet üzerinden online fatura sorgulama ve bir çok işlem hakkı vermektedir. Aksagaz Dağıtım Anonim Şirketinin resmi web sitesi sayfası üzerinden yapabileceğiniz online işlemler; borç/fatura sorgulama, ön abone müracaatı, üyelik, abone durum sorgulama ve tesisatçı firma giriş işlemleridir. Osmaniye AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız yazının sonunda bulunan linki tıklayınız.

Osmaniye AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Osmaniye AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız ilk olarak AKSAGAZ Dağıtım Anonim Şirketinin resmi web sitesi sayfasını ziyaret ederek online işlemler penceresine geliniz. Buradan borç/fatura sorgulama yazısı olan yeri tıklayınız. Açılan fatura sorgulama penceresi üzerinde aşağıdaki resimde bulunan kırmızı şeritler halinde belirtilmiş olan sorgulama türünü, abone referans no, sözleşme no ve en son güvenlik kodu alanlarını doğru bir şekilde eksiksiz olarak doldurunuz.

 

 

Kırmızı renkli yerleri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra gönder butonuna tıkladığınızda Osmaniye doğalgaz fatura sorgulama işleminizi tam olarak gerçekleştirmiş olacaksınız. AKSAGAZ resmi web sitesi sayfasında borç tahsilatı sistemi henüz bulunmamaktadır. fakat bir çok bankaların online hizmet sistemi ile faturalarınızı kredi kartınız ile internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

Osmaniye AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK