Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Plakadan Tramer Sorgulamalar

Plakadan Tramer Sorgulamalar

0
PAYLAŞ

Trafik Sigortaları  Bilgi Merkezi olarak bilinen tramer çok yönlü olarak araçlar hakkında bilgi verilen bir kurumdur.  Bu kurum araçların sigorta kayıtları, kasko kayıtlar, hasar kayıtları gibi pek çok konuları bünyesinde kayıtlar. Sürücüler bu bilgilere tramer sayesinde ulaşarak araç hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirler. Bu da onlara güvenli bir trafik akışı için temiz araç alımında yardımcı olur. Araçların daha önce hasarlı olup olmadığı ve yapmış olduğu kazalar hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı kurumdan sürücüler bilgi alarak güvenli bir oto alımı sağlarlar.

Her araç sahibi olmak isteyen kişi alacağı aracın temiz olmasını ister. Aracın hasarlı olmaması bu açıdan çok önemlidir. Sürücülere alacakları aracın hasarlı olup olmadığı konusunda eskiden araç tamirciye götürülüp baktırılırdı ve bu hem zaman hem de maliyet gerektiren bir durumdu. Tramer sayesinde bu bilgiler cep telefonunla rahatlıkla çok kısa sürede ve çok uygun fiyata öğrenilmektedir. Plakadan tramer sorgulama yaptırarak araca ait tüm kayıtlara rahatlıkla ulaşılabilir ve aracın temiz olup olmadığı hakkında bilgi edinilebilir.

Plakadan Tramer Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Plakadan tramer sorgulama işlemi aracın plakasını girerek araç hakkında bilgi edinme işlemidir. Araç hakkında bilgilerin kayıtlı tutulduğu verilere bu yolla ulaşılabilir ve aracın hasar durumu hakkında buradan detaylı bilgilere erişilebilir. Bu bilgilerin edinilmesi için aracın hasar kaydının olması sistemde olması gerekir. Sisteme kayıtlıysa bu bilgilere kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Aksi takdirde bu bilgilere erişmeniz mümkün değildir.

Plakan sorgulama işlemi yapmak için bu başlık adı altında linke tıklamanız gerekir. Buradan karşınıza sayfa çıkacaktır. Bu sayfada aracın plakası, sigortalının TC kimlik bilgisi gibi bilgiler yer almaktadır. Bu bilgileri girdikten sonra güvenlik kodunu yazarak ara butonuna basıyoruz. Böylece sorgulama işlemini kısa bir süre içinde gerçekleştiriyorsunuz. Bunun dışında diğer bir alternatif tramer sorgulama işlemi de mesaj yoluyla sorgulama yaptırmaktır. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek 5664’e mesaj göndermenizdir. Bu yolla çok kısa bir süre içinde istenilen sorgulama işlemlerini yaptırabilir, araç hakkında hasar kayıt bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Plakadan Tramer Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK