Ana sayfa Belediyeler Şahinbey Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

Şahinbey Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Şahinbey Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi istediğiniz zamanlarda E-Devlet sistemi üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmek için akıllı telefon veya bilgisayarınızın olması gereklidir. Yazımızın devam kısmındaki bilgileri kullanarak belediye sicil işlemlerinizi nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapmak için E-Devlet kapısı sistemini kullanmanız gereklidir. Fakat bu sistem sorgulama esnasında size ait bir E-Devlet şifresi isteyecektir. Bu işlemi yapabilmek için şifrenizi size en yakın PTT şubelerinden alabilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi oluşturmak için aşağıda sizinle paylaştığımız görsel üzerinden örnek alarak işleminizi yapabilirsiniz.

 

Şahinbey Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Şahinbey Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinize hemen başlamak istiyorsanız sonundaki linke tıklayınız. Bu sistemi kullanarak sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinize devam etmek için karşınıza çıkan sayfa üzerinden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” yazılı olan butonu tıklayın. Sonrasında eksiksiz ve doğru bir şekilde T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi sisteme giriniz. Bu bilgileri gerekli yerlere girdikten sonra “Sisteme Giriş Yap” butonunu bir kez tıklayarak işleminizi sonlandırırız.

Şahinbey Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK