Ana sayfa Belediyeler Sancaktepe Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sancaktepe Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama

0
PAYLAŞ

Sancaktepe Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Online olarak yaptığınız nöbetçi eczane sorgulama işlemleri için E-Devlet kapısı sistemini kullanmanız gerekmektedir. Acil aramalar kapsamında olduğundan dolayı bu sistem üzerinden sizden diğer işlemler için istenilmekte olan E-Devlet şifresi istenmeyecektir.

Sancaktepe Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işleminizi diğer sorgulama işlemleri gibi hızlı ve sağlam bilgiler ile E-Devlet kapısı üzerinden teknolojinin imkanlarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sancaktepe Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Sancaktepe Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemini güvenli bir şekilde E-Devlet kapısı üzerinden yapabilirsiniz. Eczanelerin saat 19.00 itibari ile kapanmasından dolayı acil ilaç ihtiyacını nöbetçi eczaneler karşılamaktadır. Hangi eczanenin nöbetçi olduğunu da bu sistemden öğrenebilirsiniz.

Sancaktepe Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemini sistem üzerinden yaptıktan sonra nöbetçi olan eczanelerin adres ve telefon bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. aşağıda sizler ile paylaştığımız linke tıkladıktan sonra sorgulamanızı yapabilirsiniz. Bu sistem üzerinden aramış olduğunuz nöbetçi eczanelerin liste halinde tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Belediyesi nöbetçi eczaneleri sorgulama işleminizi istediğiniz saatler dahilinde internet üzerinde kolay işlemler ile tamamladıktan sonra il ve ilçenizdeki tüm gece açık kalarak hizmet veren nöbetçi eczanelere ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK