Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Şanlıurfa Urfagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Şanlıurfa Urfagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Fatura sorgulamalarından doğalgaz faturaları diğer faturalar gibi internet üzerinden sorgulama işlemi yapılan faturalar arasındadır. Vatandaşa hizmeti ayağına götüren doğalgaz firmaları vatandaşı memnun bırakmaktadır. Şanlıurfa URFAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemleri de internetten sorgulama yapan hizmetlerden sadece birisidir. Bu sorgulama işleminin nasıl yapılacağını bu yazımız içinde size anlatacağız. Fatura sorgulama işlemi yapmak istediğinizde hiçbir şekilde bir şifreye veya bir siteye üye olmanıza gerek yoktur. Sadece istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak girilmesi sorgulama işleminin tamamlanmasını sağlayacaktır. Size vereceğimiz bilgiler ile fatura sorgulama işleminizi rahatlık içinde yapabilirsiniz.

Şanlıurfa Urfagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılıyor?

URFAGAZ Doğalgaz Dağıtım Şirketi adına bulunan Şanlıurfa URFAGAZ doğalgaz fatura sorgulamanızı bu firmanın web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. sorgulama yapmak için yazının altında bulunan web linkine tıklamalısınız. Bu linke tıkladığınız takdirde karşınıza iki çeşit sorgulama türü çıkacaktır. Bu sorgulama türlerinden birincisi abone numarasıyla fatura sorgulama yapmak, ikincisi ise T.C kimlik numarası ile sorgulama yapmaktadır.

 

Abone No İle Fatura Sorgulama

Sorgulama türlerinden olan abone numarası ile sorgulama seçeneğini tıklayarak yapmanız gereken sözleşme numaranızı ve abone referans numaranızı doğru olarak girmektir. Daha sonra karşınıza çıkan kodu güvenliğiniz açısından girerek “gönder” sekmesini tıklamanız yeterli olacaktır.

T.C. Kimlik No İle Fatura Sorgulama

Sorgulama türlerinden ikinci olan T.C kimlik numarası ile fatura sorgulama işlemi T.C kimlik numarası ile yapılmaktadır. T.C kimlik numaranızı istenilen kutucuğa eksiksiz olarak girdiğinizde ve sizden istenilen güvenlik kodunu da tam olarak girdiğinizde işleminizi bitirmek için güvenlik kodunu girerek gönder sekmesine basınız.

Bu bilgiler doğrultusunda Şanlıurfa URFAGAZ doğalgaz fatura sorgulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra sisteme girdiğinizde fatura borcunuz ile birlikte bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Urfagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Tıklayınız!

BİR CEVAP BIRAK