Ana sayfa Genel Sorgulamalar Sayısal Loto Sorgulama

Sayısal Loto Sorgulama

0
PAYLAŞ

Kim sevmez ki birden bire hiç parası yokken sayamayacak kadar parasının olmasını. Bu hayalleri gerçekleştirmek için insanlar günümüzde Sayısal Loto gibi şans oyunlarında başarıyı yakalamak için uğraşıyorlar. Sayısal loto sorgulama işleri ise internet üzerinden kolay yöntemlerle yapılabilen işlemlerdendir. Eğer bir sayısal loto bileti aldı iseniz sorgulamanızı yapmak için doğru yerdesiniz demektir.

Sayısal Loto

Üzerinde 1 den 49 a sayılar bulunan ve bir küre içinde döndürülen 49 küçük top arasından bir bir bırakılan 6 küçük topla çekiliş yapılan, düşen 6 toptaki sayıları belli kurallara göre bilmeye dayanan, parayla oynanan bir talih oyunu.

Sayısal Loto, 9 Ekim 1955 tarihinde “Loto-49’dan 6” ismiyle Almanya’da oynanmaya başlandı. Kısa zamanda dünyaya yayılan şans oyunu, ilk olarak Avustralya, Kanada, Yunanistan, Finlandiya, İrlanda ve ABD’nin birçok eyaletinde kurulan teşkilatlarıyla başladı. Türkiye’de ise, 1996 yılında “Sayısal Loto” ismiyle oynanmaya başlandı. 16 Kasım 1996 yılında ilk talihlisine 50.000 TL kazandırdı. Loto‘nun kurucusu, Lothar Lammers 10 Temmuz 2012 tarihinde ölmüştür.

Sayısal Loto Sorgulama İşlemleri

 

Sayısal loto sorgulama işlemlerinizi hemen gerçekleştirerek bu talih oyunun kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilmek için aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz linke tıklayınız.  Bu linke tıkladıysanız aşağıda görmüş olduğunuz sayfanın aynısı ile karşılaşacaksınız.

Sayısal Loto Sorgulama
Sayısal Loto Sorgulama Nasıl Yapılır ?

 

Sayısal loto çekiliş sonuçlarını sorgulama işleminizi bu sistem üzerinden yaptığınızda açılan sayfa üzerinden sayfa ile kendi elinizdeki biletteki tarihleri ve numaraları karşılaştırmak olacaktır. Bu sayede size bir ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer almış olduğunuz biletin tarihi eski ise sayfanın yukarıdaki köşesinde bulunan “Çekiliş Tarihi” bölümünden bilet tarihini bularak değiştirmelisiniz. Bu sayede sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Sayısal Loto Sorgulama Sayfasına Ulaşmak İçin BURAYA TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK