Ana sayfa Belediyeler Şehitkamil Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama

Şehitkamil Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama

0
PAYLAŞ

Şehitkamil Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemlerinizi gerek duyduğunuz acil durumlarda internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu aramalar genellikle acil durumlarda yapıldığı için sistem sizden bir E-Devlet şifresi istemeyecektir.

Şehitkamil Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız yazımızın devam kısmında sizlere vermiş olduğumuz bilgileri takip ettiğinizde E-Devlet kapısı sistemi üzerinden bu işleminizi kısa süre içinde yapabilirsiniz.

Şehitkamil Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işleminizi diğer sorgulama işlemlerinin yapıldığı şekilde E-Devlet kapısı sistemini kullanarak yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak istediğinizde internet bağlantısı olan bir bilgisayarınızın veya akıllı telefonunuzun olması yeterlidir.

 

Şehitkamil Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama Nasıl Yapılır?

Şehitkamil Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemini yapmak isteyen vatandaşlar Pazar günleri ve akşam 7’den sonra kapanan eczaneler arasında nöbetçi olan eczanelerin sorgulamalarını yapmak istemektedirler. Her ilçede ve semtte farklı eczanelerin nöbetçi olmasından dolayı bu bilgileri her gün değişmektedir. Yani bir ilçede her gün saat 7’den sonra farklı eczaneler nöbetçi olmaktadır.

Şehitkamil Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden yapmak için sizlere vermiş olduğumuz aşağıdaki linki tıklayınız.  Bu linke tıkladıktan sonra ilinizi ve ilçenizi seçtikten sonra nöbetçi eczanelerin listesi ile karşılaşacaksınız.

Şehitkamil Belediyesi nöbetçi eczaneleri sorgulama işleminizi bu platformdan yaptığınız zaman eczanelere ait adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şehitkamil Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK