Ana sayfa Belediyeler Selendi Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama

Selendi Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Selendi  Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi akıllı telefonunuz veya bilgisayarınız üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem E-Devlet sistemi üzerinden yapılan işlemlerdendir. İşleminize hemen başlayabilmek için yazımızın içeriğinde vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Selendi  Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işleminizi hemen oluşturmak için öncelikli olarak E-Devlet kapısı sistemine giriş yapınız. E-Devlet kapısı sistemine girdikten sonra sistem size ait olan bir E-Devlet şifresi isteyecektir. Eğer bir E-Devlet şifreniz yok ise bu şifreyi herhangi bir PTT şubesinden alabilirsiniz.

Selendi  Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinize E-Devlet üzerinden başlamak için sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak sisteme giriniz.

 

Selendi  Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Selendi  Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi bu sistem üzerinden hemen yapabilmek istiyorsanız yazının en altında bulunan linke tıklayınız. Daha sonra çıkan sayfadan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” yazısına tıklayınız.

Selendi  Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilmek için sistem tarafından sizden istenilmekte olan T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi sisteme giriniz. Daha sonra “Sisteme Giriş Yap” yazısına tıklayınız. Sırası ile bu işlemleri gerçekleştirdi iseniz tahsilat bilgileri sorgulama işleminizi hemen yapmışsınız demektir.

Selendi Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK