Ana sayfa Belediyeler Seyitgazi  Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

Seyitgazi  Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Seyitgazi  Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi internet ve bilgisayar kullanıcısı iseniz çok kolay yöntemlerle bu platformdan yapabilirsiniz. Bu işlem E-Devlet kapısı sistemi üzerinden yapılan bir işlemdir.

Seyitgazi  Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklardan faydalanarak bu sistem üzerinden gerçekleştirirken sistem size ait olan bir şifre isteyecektir. Bu E-Devlet şifresidir. Bu şifreyi almak için istediğiniz PTT şubesine giderek cüzi miktarda ücret ve kimlik bilgilerinizi vererek hemen alabilirsiniz.

Seyitgazi  Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerini hemen oluşturmak için açılan E-Devlet kapısı üzerinden sizden istenilmekte olan bilgileri doğru bir şekilde istenilen boşluklara yazınız ve işleminizi tamamlayınız.

 

Seyitgazi  Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Seyitgazi  Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi bu sistem üzerinden yapmak için aşağıda size vermiş olduğumuz kurum linkine bir kez tıklayınız. Bu sayfa üzerinden istenilen bilgileri eksiksiz olarak cevaplandırınız.

Seyitgazi  Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için E-Devlet sistemi sayfasına girdikten hemen sonra bu sayfa üzerinde gördüğünüz “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonu üzerine tıklayınız.  Sistem tarafından istenilen boş yerlere kendinize ait olan E-Devlet şifrenizi ve T.C kimlik numaranızı yazınız. Bu adımları eksiksiz bir şekilde tamamladığınızda sicil bilgileri sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Seyitgazi Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK