Ana sayfa Belediyeler Sivas Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama

Sivas Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Sivas Belediyesi beyan bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için yazının devam kısmında sizlerle paylaşmış olduğumuz bilgilerden yararlanabilirsiniz. Bu işlem internet bağlantınızın olduğu bilgisayar veya akıllı telefon ile yapılan işlemlerden birisidir. Tüm resmi işlemlerinizin sorgulamalarını bu sistem üzerinden yapabileceğinizi unutmayınız.

Sivas Belediyesi beyan bilgileri sorgulama işlemlerinizi E-Devlet Kapısı sistemini kullanarak yapabilirsiniz. İşleme başladığınızda sistem size ait olan bir şifre isteyecektir. Bu şifre E-Devlet şifresidir. Şifreyi almak için size en yakın PTT şubesine başvurabilirsiniz. PTT şubesine şifre almak için gittiğinizde kimlik bilgilerinizin yanınızda olması gereklidir.

Sivas Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Sivas Belediyesi beyan bilgileri sorgulama işlemlerinizi E-Devlet Kapısı sistemi üzerinden kısa süre içinde yapabilmek için sizinle yazının en alt bölümünde paylaştığımız linki tıklayınız.  Daha sonra açılan sayfa üzerinden “kimliğimi şimdi doğrula” butonuna tıklayınız.

Bu sayfada sizden gerekli olan yerlere T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi girmeniz istenecektir. Bu bilgileri istenilen boşluklara doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizde beyan bilgileri sorgulama işlemlerinizi tamamlamış olursunuz.

Sivas Belediyesi beyan bilgileri sorgulama işlemlerinizi E-Devlet Kapısı sisteme üzerinden kolay yöntemlerle oluşturduğunuz gibi çoğu sorgulama işlemlerinizi bu şekilde hazırlanmış bir platformdan yapabilirsiniz.

Sivas Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK