Ana sayfa Belediyeler Sur Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

Sur Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

0
PAYLAŞ

Sur Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerinizi E-Devlet kapısı üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için gerekli olan internet bağlantınız olan bir bilgisayar veya akıllı telefondur.

Sur Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerinizi E-Devlet kapısı sistemi üzerinden yapabilmek için bir şifreye ihtiyacınız vardır. Bu şifreyi PTT şubelerinden kısa süre içerisinde kimlik bilgileriniz ile alabilirsiniz.

Sur Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işleminizi iyi bir şekilde yapabilmek için yazımızın devam kısmını okumanızı tavsiye ederiz.

 

Sur Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sur Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulamanızı yapmak için sayfanın alt kısmında sizler ile paylaştığımız linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden birkaç bilgi istenecektir. Bu bilgileri girmek için “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonunu tıklayarak işleminize devam ediniz.

Sur Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulamanızı hemen yapabilmek için E-Devlet şifrenizi ve T.C kimlik numaranızı eksiksiz bir şekilde sisteme girerek “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz olarak sisteme girdi iseniz bilgi edinme başvuru sorgulama işleminizi doğru bilgiler ile öğrenebilirsiniz.

Sur Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK