Ana sayfa Su Faturası Sorgulamaları Trabzon Tiski Su Fatura Sorgulama

Trabzon Tiski Su Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte resmi ve özel kurumlar da bünyelerine interneti kattılar. İçinde bulunduğumuz Bilgi Çağı’nın bir getirisi olan internet, zaman tasarrufu yapmasına ek olarak insanları zaman ve mekan fark etmeden dünyayla bağlantılarını sağlamaktadır. İnterneti kullanmayan kurum ve kuruluşlar yok denecek kadar azdır ve böyle kurumların hizmetlerinden faydalanmak da çok talep edilmeyen bir hal almıştır. İnsanlar artık internetin rahatlığını bildikleri için, hizmet talep edecekleri kurumun da elektronik ortamda yer almasını istemektedir. İnsanların bu talebini bilen tüm kurumlarda, tercih edilmek için elektronik ortamlarda yer almaya başladılar.

Stresli ve yoğun yaşam şartlarından dolayı insanlar çoğu zaman faturalarını yatırmayı, ödeyecekleri tutarı unutabilir. Fakat yatırılmayan faturalar sonrasında kesintilere neden olacağı için problemler ortaya çıkacaktır. Bu nedenler dolayı Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ), vatandaşları mağdur etmemek için resmi internet sitesi üzerinden fatura sorgulama hizmeti vermektedir. Su, insan yaşamında oldukça önemli bir yere sahiptir ve olası bir su kesintisi fikri dahi insanları korkutmaktadır. Unutulan faturalardan dolayı meydana gelen su kesintilerinden korunmak isteyen Trabzonlu vatandaşlar, Trabzon TİSKİ su fatura sorgulama sistemi sayesinde su fatura borçlarını günün her vakti kontrol edebilmektedir. TİSKİ internet sitesi üzerinde su faturasına dair tüm işlemler yapılabilir. Fatura sorgulama, geçmiş dönem borç ve ödemeleri, son ödeme tarihi bunlardan sadece bazılarıdır. Güncel fatura ve geçmiş faturalara dair detaylı bilgi edinmek de mümkündür.

Trabzon TİSKİ Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Trabzon TİSKİ internet sitesi üzerinde fatura sorgulamak oldukça kolay bir işlemdir. Yalnızca birkaç basit adım takip edilerek su faturası sorgulama yapılabilir. Yapılması gereken ilk şey Trabzon TİSKİ resmi internet sitesine gitmektir. Yazının sonunda TİSKİ’nin internet sitesinin linki bulunmaktadır. TİSKİ resmi sayfasına girildikten sonra açılan ekranda T.C. kimlik numarasının ve soyadı bilgisinin girilmesi istenecektir.

Yani herhangi bir üyelik işlemi, şifre satın alma gibi durumlar olmadan, kolayca giriş yapmak mümkündür. Bilgiler doğru bir şekilde girildikten sonra sicillerimi göster butonuna basılmalıdır.

Açılan sayfa üzerinden su faturasına dair bütün bilgiler incelenebilmektedir.

Trabzon TİSKİ Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK