Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Cihaz Çalındığında Ne Yapmalı?

Tramer Cihaz Çalındığında Ne Yapmalı?

0
PAYLAŞ

Araç sahibi olmak sürücüler için oldukça avantajlı bir durum olduğu kadar bazı durumlarda araçla ilgili yaşana olumsuzluklar olabilir. Aracınızdan bir şeyin çalınması da bu olumsuzluklardan biridir. Bu zarar eğer kayıt yaptırdıysanız kasko şirketleri bu zararı ödemekle yükümlüdür. Aracınızda tramer cihaz çalınması söz konusuysa bunun için taramer cihaz çalınması sorgulaması yaptırabilirsiniz. Tramer cihaz çalınması ile ilgili işlemler hakkında bilgi edinirken aynı zamanda aracınızın kasko durumu ile alakalı da bilgi edinebilirsiniz. Bunun sorgulama da aracınız kasko borcu olup olmadığını öğrenebilir ve ona göre işlem yapabilirsiniz. Şimdi size tramer cihazı çalınası hakkında bilgiler vererek bu konu hakkında bilgilenmeniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Tramer Cihaz Çalınması Nasıl Sorgulanır?

Tramer cihaz çalınması araçlarda rastlanan çalıntı durumlarından biridir. Bu konu hakkında en doğru bilgilere ulaşmanın yolu sorgulama işlemi yaptırmaktır. Bunun için en alt kısımdaki linke tıklayarak sorgulama yaptırabilir ve bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Linke girdikten sonra sorgulama yaptıracağınız aracın plaka numarasını öncelikle girmeniz gerekir. Sonra kimlik bilgilerini doldurduktan sonra güvenlik kodunu girerek tramer cihaz çalınması hakkında sorgulama yapabilirsiniz. Aracınızın tramer cihazı çalınması ile ilgili bu sayfada size ayrıntılı bilgiler sunulur. Buradan cihazın çalıntı durumuyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Araçla ilgili kasko durumlarını varsa kasko borçlarını da bu kısımdan rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Tramer Cihaz Çalınması Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

 

E-Devlet Tramer Cihaz Çalınması Nasıl Sorgulanır?

Tramer cihaz çalınmasını sorgulatmanın diğer bir yolu da online e Devlet sitesinden giriş yapmak ve sorgulama işlemlerini buradan yapmaktır. Bunun için e Devlet şifrenizin olması gerekir. E- Devlet şifresini tüm PTT şubelerinden 2 TL karşılığında edinebilirsiniz. E- Devlet şifrenizi oluşturduktan sonra alttaki linke tıklayarak kimlik bilgilerinizi ve şifrenizi girmeniz gerekir. İstenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra sayfaya giriş yapabilir ve tramer cihaz çalınması hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Araçla ilgili yine kasko bilgileri ve varsa kasko borçları ile ilgili bilgilere de e Devlet sitesi üzerinden giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Tramer Cihaz Çalınma Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK