Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Dosya Sorgulama

Tramer Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Tramer sistemi, Trafik Sigortası ve Bilgi Sistemi’nin kısaltılmış adı olarak bilinmektedir. Tramer sisteminin resmi internet sitesin üzerinde yer almakta olan çeşitli hizmetlerden biri de sorgulama işlemleridir. Yazımızın son kısmında yer almakta olan bağlantı linki ile esmi siteye ve aşağıda bulunan işlemlere kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Tramer Dosya Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tramer Dosya Sorgulama işlemlerinizi yazımızın sonunda yer almakta olan bağlantı linki üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantı linkine tıkladığınızda ekranınızda çıkacak olan resmi sayfa içeriğinde yer alan “Hizmetlerimiz”, “Online İşlemler” ve “Raporlar” bölümlerinde bulunmakta olan işlemler içerisinden sorgulamak istediğiniz işlemi seçerek işlemi gerçekleştirmeniz için açılacak sayfaya kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Dosya sorgulama işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için aracınızın ait bilgiler ve kimlik bilgileriniz yeterli olmaktadır.

 

Tramer Cepten Dosya Sorgulama İşlemleri

Tramer sisteminin diğer bir uygulaması ve vermiş olduğu hizmet ise kısa mesaj aracılığı ile aracınız hakkında bilgilendirme yapılması üzerine verdiği hizmetlerdir. Bu uygulama “OTOKONTROL5664” olarak bilinmektedir. Bu uygulama Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri için ortak bir şekilde uygulanmaktadır ve uygulamanın kullanımı ücretlidir. Hasar, araç detay, parça detay, tutanak, kasko, mağdur ve hayat maddelerini sorgulamak istediğiniz işlemin adıyla beraber 5664’e cep telefonunuzdan kısa mesaj olarak göndererek sorgulama işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Dosya Sorgulama İşlemleri İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK