Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Eksper Raporu

Tramer Eksper Raporu

0
PAYLAŞ

Eksper Raporu Nedir?

Eksper raporu kaza yapan ve herhangi bir kaza sonucu hasara uğramakta olan araçların kasko üzerinden kaza maliyetinin karşılanması için sigorta şirketi tarafından tutulmakta olan bir rapordur. Bu rapor kaza tutanağının yanı sıra aynı zamanda başka işlemler için de kullanılmaktadır. Buna konut sigortaları örnek olarak verilebilmektedir. Eksper raporu bir diğer adı ile ekspertiz raporu olarak da bilinmektedir.

Eksper Raporu Neden Yapılmalıdır?

 

Eksper raporu önemli bir rapordur. Eğer ikinci el bir araç satın almayı düşünüyorsanız aracın eksper raporunun olup olmamasına mutlaka dikkat etmeli ve aracı satın almadan önce mutlaka kontrol edilmelidir. Bunun sebebi ise aracı satacak olan kişi aracın daha önceden meydana gelmiş bir hasar durumu olsa dahi size arabanın herhangi bir hasarı yok diyebilir. Bu durumlarda kötü sonuçlarla karşılaşmamak ve gerçek bilgilere erişim sağlayabilmek için eksper raporu veya diğer bir adı ile ekspertiz raporu büyük ölçüde önem taşımaktadır.

Tramer Eksper Raporu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tramer eksper raporu işlemini internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Bu sorgulama işlemine erişim sağlayabilmek için yazımızın son kısmında yer almakta olan bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı kinkine tıkladığınızda ekranınıza çıkacak olan sayfada bulunan “Plaka”, “Kimlik Türü”, “Kimlik No”, “Hasar Tarihi” ve güvenlik kodunu girerek eksper raporu sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Eksper Raporu Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK