Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Hasar Kaydı Sildirme

Tramer Hasar Kaydı Sildirme

0
PAYLAŞ

Trafik kazası ile karşı karşıya geldiğiniz durumlarda eğer aracınızda bir hasar durumu söz konusu ise hasar kaydı işlemini kasko şirketi ile karşılama imkanınız bulunmaktadır. Daha önceden aracınızda bir hasar kaydı bulunuyorsa ve siz bu hasar kaydını sildirmek istiyorsanız tramer hasar kaydı sildirme uygulamasından faydalanarak hasar kaydınızı sildirebilirsiniz. Yazımızın bu bölümünde sizlere hasar kaydı sildirme hakkında detaylı bir şekilde bilgi aktarımı sağlayacağız. Sizde aracınıza ait olan tramer hasar kaydını sildirme işlemi yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip ederek hasar kaydı sildirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Hasar Kaydı Sildirme Nasıl Yapılır?

Tramer hasar kaydı sildirme işleminizi gerçekleştirebilmek için  ilk olarak yazının son bölümünde yer almakta olan bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı linkine tıkladıktan sonra açılacak olan sayfa üzerinde belirtilmekte olan birkaç adımı istendiği gibi yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu adımlar ise şu şekildedir;

  • İlk işlem olarak iletişim bilgileri yazan bölüme ad, soyad, telefon ve e-mail adresinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra ise yapmanız gereken işlem, sms hasar bilgileri alanına sırası ile plaka no, şasi no seçeneklerinden birini seçerek sorgulama tipini belirtmeniz gerekmektedir.
  • Sorgulama yapılan cep telefonu, sorgulama tarihi, itirazda bulunulan hasar tarihi ve resimdeki rakamları belirtilen alanlara tam ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir.
 

Bu işlemleri adım adım uygulayarak tramer kaydına itirazınızı yapabilirsiniz.

Tramer Hasar Kaydı Sildirme İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK