Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Hasar Sorgulama

Tramer Hasar Sorgulama

0
PAYLAŞ

Tramer hasar sorgulama uygulaması ikinci el araç alım ve satışları konusunda devamlı olarak başvurulan işlemler arasındadır. Sıfır araç almak isteyen insanlar için bu konu bir sorun teşkil etmemekle beraber bu işlem ikinci el araç satın alımları konusunda son derece önemli bir husustur.

Tramer hasar sorgulama uygulaması ile almak istediğiniz araçlarda hasar kayıtlarını araştırarak hasar bilgilerine hemen ulaşabilirsiniz. Bu işlem ile aracı alıp almamak konusundaki şüphelerinizden de sizde bir nebze olsa kurtulabilirsiniz.

 

2. el araç alımları konusunda şahsın araç hakkında en doğru ve güvenilir konuları elde edebileceği güzel bir uygulama olarak bulunur.

2. el araç alımları sırasında şahısların satın almak istemiş oldukları araçların kazaya karışıp karışmadığı, hasarı yer alıp almadığı öğrenmek istemektedir. Fakat bazı kurnaz araç satıcıları bu durumu gizleme yoluna başvurur. Bu tür işlemleri pek çok insan kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için hem SMS yolunu kullanarak hem de online internet sitesinden sorgulama işlemi hizmeti vermektedir. Peki, tramer hasar sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Tramer Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır?

İlk olarak tramer online sitesine giriş yapılması gerekir. İnternet adresinde bulunan ‘sorgulamalar’ kısmına geldiği zaman ‘ kaza tespit tutanağı sorgulama’ sorgulama şekli olarak seçilir. Ardından ekran üzerinde 3 farklı sorgulama seçeneği belirlenmektedir. Bu seçenekler ise T.C. kimlik numarası ile sorgulama, plaka ve sigortalı plaka ile beraber sigortalı vergi kimlik numarası ile sorgulamadır. Bu kısımlardan herhangi biri ile işlemlerinize sizde kolayca devam edebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Tramer Hasar Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

SBM Üzerinden Tramer Hasar Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

SMS İle Tramer Hasar Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK