Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Müşteri Hizmetleri Numarası

Tramer Müşteri Hizmetleri Numarası

0
PAYLAŞ

Trafik Sigortaları Bilgi ve Gözetim Merkezi olarak adlandırılan Tramer mobil yoluyla araçlar hakkında sigorta bilgilerinin öğrenilmesini sağlayan bir sistemdir. Bu yolla araçla ilgili her türlü hasar kaydı durumlarına, aracın çalıntı olup olmadığına ve sigorta bilgileri ile ilgili aracın muayene işlemlerinin yapılıp yapılmadığı gibi bilgilere erişilebilir.

Tüm sigorta ve araç bilgilerinin bir arada toplandığı sistem olarak bilinen tramer araçla ilgili geniş bilgileri sunmaktadır. Tramer ilk sırada gelmekle beraber Sağlık Sigortaları Bilgi ve Gözetim Merkezi( SAGMER), Hayat Sigortaları Bilgi ve Gözetim Merkezi( HAYMER) ve Sigorta Hasar Takip ve Gözetim Merkezi ( HATMER) gibi alanlarda da sürücülere gerekli bilgiler verilmektedir. Tramer sürücülere bir çok konuda bilgi vermektedir. Bunlar içinde en çok sorgulanan zorunlu sigorta sigortası, kaza sigortası, zorunlu kara yolu taşımacılık mali sorumluluk sigortası, motorlu kara araçları, yeşil kart sigortaları gibi konulardır. Bun dışında sürücüler hasar kayı sorgulama, araç trafik poliçesi sorgulama, araç kasko sorgulama işlemleri ile ilgili de bilgiler edinebilmektedir. Bu işlemler için tramer müşteri hizmetleri sizlere için 24 saat hizmet vermektedir.

Tramer Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

 

Teknolojik olanakların hız kazanmasında en etkili yollardan biri olan internet pek çok bilgiye ulaşmanın kısa adresidir. Sadece bilgisayardan değil artık telefondan da internete bağlanabilir ve daha kısa sürede istediğiniz bilgilere her yerden ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tramer Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için mobilinizle arayabilir ve araçla ilgili yukarıda saydığımız bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tramer sistemiyle cep telefonunuzun mesaj bölümünden bu bilgilere ulaşılmaktadır. 5664 numaralı kutucuğa atacağınız mesajla birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinde Tramer online sitesi sayfasında müşteri hizmetleri bölümünden de bu konu da yardım alabilirsiniz. Bunun için siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede iletişim seçeneğine tıklamanız gerekir. Burada karşınıza form çıkar. Formda araçla ve aracın sahibiyle ilgili bir takım bilgiler yer alır. Bu bilgiler eksiksiz doldurulur. Formda ana konu başlığında yer alan bilgilerden hangi konu hakkında bilgi almak istiyorsanız onu yazmanız gerekir. Tüm formda yazan bilgileri yazdıktan sonra kaydet seçeneğine tıklıyorsunuz ve bir süre sonra size bilgilendirme yapılıyor. Tramer’den faydalanmak için gerekli olan adres ve telefon bilgileri de aşağı da yer almaktadır:

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Adres: Nida Kule Göztepe İş Merkezi Merdivenköy mah. Bora sok. No: 1 Kat: 21 34732 34416 Kadıköy/ İstanbul/ Türkiye

TLF: +90(850) 277 60 60

Faks: +90(216) 357 05 81

Tramer Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Oluşturmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK