Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Pert Kaydı Sorgulama

Tramer Pert Kaydı Sorgulama

0
PAYLAŞ

Trafik Sigortaları ve Bilgi Merkezi’nin kısa adı ile Tramer’in pert kaydı sorgulama konusunda size yardımcı olabileceği iki alternatif pert kaydı sorgulama işlemi bulunmaktadır.

Tramer Pert Kaydı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Tramer pert kaydı sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için ilk yöntem olarak cep telefonunuz üzerinden mobil olarak gerçekleştirebilir, ikinci yöntem olarak ise Tramer’in resmi internet sitesi üzerinden Tramer pert kaydı sorgulama işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzdan pert kaydı sorgulama işlemi için yapmanız gereken; kısa mesaj bölümü üzerinden aracınızın şasi numarasını ve motor numarasını aralarında birer boşluk bırakarak yazdıktan sonra 5664’e mesaj olarak göndererek işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Pert kaydı sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştirebilmeniz için erişim sağlamanız gereken resmi bir sitenin linkini yazımızın sonundan bulabilirsiniz. Yazının sonunda paylaşılmakta olan bağlantı linkine tıkladıktan sonra ekranınız üzerinde açılacak olan resmi internet sayfası üzerinde bulunan sorgulama seçeneklerinden (Plaka ve Sigortalı T.C. Kimlik No ile Sorgulama, Plaka ve Sigortalı Vergi Kimlik No ile Sorgulama, Plaka ve Sürücü T.C. Kimlik No ile Sorgulama) size uygun olan bir sorgulama seçeneğini seçmeniz ve daha sonra  ise  sistem tarafından istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde belirtilen alanlara yazmanız gerekmektedir. Alt kısımda bulunmakta olan güvenlik kodunu da gerekli alana yazdıktan sonra işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Pert Kaydı Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK