Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Poliçe Sorgulama

Tramer Poliçe Sorgulama

0
PAYLAŞ

Trafik Sigortası ve Bilgi Merkezi’nin bir diğer adı ise Tramer uygulaması olarak bilinmektedir. Bu uygulama işlemlerinden bir diğeri de internet üzerinden tramer poliçe sorgulama işlemidir. Yazımızın sonunda yer almakta olan bağlantı linkinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bağlantı linkine kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için hiçbir ücret talep edilmemektedir ve tamamen ücretsizdir. Aynı zamanda bu uygulama üzerinden sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek kısa bir zamanda olmakla beraber oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İşlemi gerçekleştirmenize yardımcı olacak tüm bilgiler yazımızın alt kısmında detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Tramer Poliçe Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Tramer poliçesi sorgulama işlemlerinizi internet sayfası üzerinden başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için yazımızın son kısmında yer almakta olan bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra açılan sayfa üzerinde bulunmakta olan “Plaka ve T.C. Kimlik No ile Sorgula”, “Plaka ve Vergi Kimlik No ile Sorgula” ve “Sigorta Bilgileri ile Sorgula” seçeneklerinden size en uygun olan sorgulama seçeneğini belirleyerek girilmesi zorunlu olan bilgileri gerekli alanlara belirtildiği şekilde yazmanız gerekmektedir. Daha sonra güvenlik kodunu da belirtilen alana doğru ve eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra internet üzerinden poliçe sorgulama işlemlerinizi kolay ve başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Poliçe Sorgulama İşlemini Gerçekleştirmek İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Tramer Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

E-Devlet Tramer Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden Tramer poliçe sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak yazının sonunda bulunmakta olan bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. Sisteme giriş sağlayabilmek için E-Devlet şifreniz ile birlikte T.C. kimlik numaranızı açılacak olan sayfa üzerindeki alana eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir E-Devlet şifreniz yok ise herhangi bir PTT şubesine giderek E-Devlet şifrenize kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

E-Devlet Tramer Poliçesi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK