Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Şase No İle Araç Sorgulama

Tramer Şase No İle Araç Sorgulama

0
PAYLAŞ

Trafik Sigortaları ve Bilgi Merkezi ( Tramer ) uygulamalarından biri de şase numaranız ile araç sorgulama işlemidir. Araç sorgulama işlemlerinizi kısa mesaj ile gerçekleştirebildiğiniz gibi aynı zamanda şase numaranız ile de sorgulama işlemlerinizi kolay bir şekilde SMS yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Şase No İle Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Şase numarası ile araç sorgulama işlemlerinizi OTOKONTROL 5664 kısa mesaj göndererek kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın son kısmından tramer şase no ile araç sorgulama yapacağınız kısa mesaj kodlarına kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sorgulama işlemini gerçekleştirmek ücretli olup her sorgulama işlemi için sorgulama başına 7 TL gibi düşük bir ücret tahsil edilmektedir. Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri için bu uygulama ücretlendirmesi ortaktır. Şase numaranız ile Hasar, Araç Detay, Parça Detay, Tutanak, Trafik, Kasko, Mağdur ve Hayat işlemleri gibi pek çok işlemleri kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Tüm işlem sorgulamaları için ücretlendirme 7 TL tutarındadır.

 

Yukarıdaki işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için ve şase numaranız ile sorgulama işlemlerini yapabilmek için sorgulamak istediğiniz işlemin adını kısa mesaj olarak yazdıktan sonra S yazıp aracınızın şase numaranızı mesaj bölümünde yazmanız gerekmektedir. Mesajınızı yazdıktan sonra 5664 numarasına göndererek sorgulama işlemlerinizi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sorgulama mesajınızın cevabı tarafınıza en kısa süre içerisinde gönderilecektir.

BİR CEVAP BIRAK