Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Sigorta Sorgulama

Tramer Sigorta Sorgulama

0
PAYLAŞ

Tramer sigorta sorgulama işlemini internet sayfası üzerinden veya cep telefonu üzerinden mesaj yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Tramer Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tramer sigorta sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştirebilmek için yazımızın sonunda bulunmakta olan bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. Yazıda  paylaşılan bağlantı linkine tıkladıktan sonra ekranınızda açılacak olan sayfada bulunmakta olan siteye giriş seçeneklerinden (Plaka ve Sigortalı T.C. Kimlik Numarası ile Sorgulama, Plaka ve Sigortalı Vergi Kimlik Numarası ile Sorgulama ve Plaka ve Sürücü TC Kimlik Numarası ile Sorgulama) birini seçerek sistem tarafından doldurulması zorunlu olan bilgileri gerekli alanlara doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra ise Tramer sigorta sorgulama işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmek için bir diğer seçenek ise E-Devlet üzerinden sorgulama işlemidir.

 

Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için alt kısımda yer almakta olan bağlantı linklerinden ikinci olan linke tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı linkine tıkladıktan sonra açılan sayfa üzerinde yer almakta olan Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıkladığınızda T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle giriş yapmanız için sistem tarafından otomatik olarak bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Eğer mevcut bir E-Devlet şifreniz yok ise size en yakın merkez PTT şubelerinden E-Devlet şifrenizi 2 TL tutarında düşük bir ücret ödeyerek satın alabilirsiniz. E-Devlet internet sitesine giriş sağlayabilmek için T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile birlikte aynı zamanda aracınızın plakasını da girmeniz gerekmektedir. Tüm bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde belirtilen alanlara yazdığınız takdirde işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şifresiz Tramer Sigorta Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden Tramer Sigorta Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Kısa Mesaj Yoluyla Sorgulama Nasıl Yapılır?

“OTOKONTROL5664” uygulaması ile Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri ile anlaşmalı olarak araç kaskonuzu sorgulama işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mesajınızı 5664’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Kasko sorgulama işlemlerinizi 7 TL karşılığında bir ücret ile gerçekleştirebilirsiniz. Trafik ya da kasko sigortanızın yürürlükte olup olmadığı hakkında detaylı bilgileri de bu hizmet sayesinde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sigortanızın ne zaman sona ereceğini ve trafik sigortanıza uygulanmış hasarsızlık indirim oranını sorgulamak ve bilgi sahibi olabilmek için TRAFIK ya da KASKO yazarak arasında bir boşluk bırakıp plakanızı yazarak 5664’e SMS olarak gönderebilirsiniz. Mesaj gönderme işlemlerinizi Turkcell, Avea ve Vodafone operatörlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemin sağlamış olduğu avantajlar ile aracınıza ait olan sigorta bilgileriniz kısa bir süre içerisinde size kısa mesaj olarak bildirilecektir.

BİR CEVAP BIRAK