Ana sayfa Araç Tramer SMS Sorgulama

Tramer SMS Sorgulama

0
PAYLAŞ

Tramer SMS sorgulama uygulaması kolaylık sağlamak için sadece telefonlar üzerinden halledilen kısa bir işlemdir. “OTOKONTROL5664” uygulaması ile beraber kolayca sorgulanabilen “hasar, değişen parça, araç detayı, kasko, kaza ya da mağdur bilgilerine”, başka bir işleme veya herhangi bir evraka gerek kalmadan kolayca ulaşabilmeleri amaçlanıyor.

Tramer SMS Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Avea, Turkcell veya Vodafone operatörleri ile beraber anlaşmalı şekilde devreye alınmış olan SMS projesi ile beraber kişiler mesaj göndererek sahip oldukları arabalarının hasar geçmiş durumlarını, araç detay bilgilerini, eksper raporlarına göre göre değişen parçalarını, mağdur bilgi durumunu, trafik kaskolarının yer alıp almadığını ya da eğer bir kazaya karışmışlarsa yapılmış olan kaza tespit tutanaklarının durumunu, vefat eden insanlara ait hayat sigortası bilgi durumunu ​ Turkcell, Avea veya Vodafone operatörleri üzerinden “5664”e mesaj atarak araçlarındaki öğrenmek istedikleri herhangi bir işlemi anında öğrenmektedir.

 

5664 SMS sorgulama hizmeti ücretli bir uygulamadır. Ücretlendirmeler konusunda tüm operatörler için aşağıda olduğu gibidir;

Kasko 7.00 TL

Mağdur 7.00 TL

Hasar 7.00 TL

Araç Detay 7.00 TL

Tutanak 7.00 TL

Parça Detay 7.00 TL

Hayat 7.00 TL​

Trafik 7.00 TL

 

BİR CEVAP BIRAK