Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Sonucu Öğrenme İşlemi

Tramer Sonucu Öğrenme İşlemi

0
PAYLAŞ

Tramer yani açılım olarak Trafik Sigortaları Bilgi ve Gözetim Merkezi olarak biline kurum tüm sigorta işlemlerinin tek bir elde toplandığı yerlerden biridir. Özellikle ikinci el oto sahiplerinin başvurduğu yollardan biridir. Mali olanaklar bakımında çok kişi ikinci el otoyu tercih etmektedir. İkinci el otolar pek çok sorunu da beraberinde getirir. Trafikte güvenlik önlemi almak adına araçla ilgili sorgulama işlemlerinin yapılmış olması gerekir. Araç sorgulama işlemlerinde Tramer kolay ve pratik yollardan birisidir. Bu sorgulama işlemleriyle araç hasar kaydı, araç kasko bilgileri, araç sigorta bilgileri gibi daha pek çok bilgiyi bu merkezden öğrenebilirsiniz. Bu sorgula işlemlerinde en çok yapılan işlemlerin başında hasar geçmiş sorgulama ve kaza kaydı gibi sorgulama işlemleridir. Bu bilgilerin öğrenilmesi için Tramer kaydınızın olması gerekir. Bundan sonra istediğiniz işlemle ilgili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Araç sorgulama işlemlerinde sonuçların yer aldığı tramer sonucunu öğrenme işlemi nasıl yapılır bu konu hakkında aşağıda sizler için detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Tramer Sonucunu Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

Araç satın alım öncesinde araçla ilgili özellikle kaza durumlarıyla ilgili bilgi almak için tramer kaydı sorgulaması yapılır. Bunu SMS yoluyla yapabilirsiniz. Bu yolla satın alacağınız aracın hasar kaydı olup olmadığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Böylece hasarlı araç alımında kurtulmuş olursunuz. Tramer sonucu öğrenme işlemiyle hasar durumu ile ilgili hasarın ölçüsü, ne zaman hasar oluştuğu gibi hasarla ilgili detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

 

Tramer sonucu öğrenmek için öncelikle telefonunuzun mesaj bölümüne girmeniz gerekir. Buradan 5664’e aracın plakasını girerek mesaj gönderebilirsiniz. Çok kısa bir süre sonra size dönüş yapılacaktır. Size tekrar mesaj yoluyla araç hakkında anlık bilgiler ve aracın durumuyla ilgili bilgiler gelecektir. Oldukça pratik ve çok zaman almayan işlem sayesinde satın almak istediğiniz araçla ilgili detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Bu da sizi olası mağduriyetlerden korumuş olur ve güvenli ve sağlıklı bir araç alımı konusunda size yardımcı olunur. Tabi bu işlemin bir de bedeli vardır. 7 TL karşılığında bu işlemleri yaptırarak gerekli bilgili SMS yolyla edinebilirsiniz.

Tramer Sonucunu Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK