Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer Yeni Uygulama

Tramer Yeni Uygulama

0
PAYLAŞ

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin aralar ile ilgili konularda hizmet gerçekleştiren uygulaması olarak bulunan Tramer, kişilere araç sorgulamaları sırasında araç sahiplerine kolaylıklar sunmaktadır. Tramer uygulamasını dilerseniz hem internetten kullanımı hem de internet kullanmayan insanlar için telefon üzerinden SMS yoluyla kullanımı ile kullanışlı olarak bulunan bir platform olma özelliği taşıyabilmektedir. Hasar kaydı sorgulamaları ile beraber mağdur bilgisi sorgulamaları, poliçe bilgisi, değişim gösteren parça bilgisi sorgulamaları gibi pek çok sorgulama çeşidi ile beraber kişilere imkân sunulur. Genel olarak 2. el araçların revaçta olduğu günümüzde, oto pazarları üzerinde çeşitli yöntemlerle araçları daha yüksek fiyatlara elden çıkarmak isteyen çalışan satıcılar yer almaktadır. Bu durum araç satın almak isteyen kişilerin de güvenini sarsabilmektedir. Düşünün ki, bir araç satın almak istiyorsunuz, oto pazarına gittiğiniz zaman aracı beğeniyorsunuz, satıcının vermiş olduğu bilgilere de inanıp yüksek bir fiyat aralığından alıyorsunuz. Sonrasında ruhsat devir uygulamaları esnasında ruhsata işlenmemiş kaza kaydı, değişen parçalar veya alınmış oto cezaların da farkında yer almadan aracın devrini üzerinize aldığınızda işler üstesinden gelinemeyecek duruma ulaşabilmektedir. Zaten aracınızın ilk muayenesi sırasında hasar tespiti ve değişen parça tespiti yapılmaktadır. Bu işlemden sonra ise ilk çevirmede aracın şasi numarasından da alınacak olan tüm ceza, borç ve mağdur bilgisine erişilmektedir. Ve maalesef bu durumda araca vermiş olduğunuz fiyat üzerinden zarara uğrayabilirsiniz. Bununla beraber bu duruma itiraz edecek hakkı da bulunmamaktadır. İşte tüm bu koşullara iş işten geçtikten sonra maruz kalmamak için Tramerin araç sorgulamaları uygulamalarından hemen yararlanmalısınız.

Tramerde araç sorgulamaları gerçekleştirmek istediğinizde sadece aracın plakasının bilinmesi yeterli olmaktadır. Bu durumda da sadece göz atma konusunda gözünüze kestirmiş olduğunuz araçların da plakalarını alarak hemen sonrasında Tramer araç sorgulaması gerçekleştirerek öğrenmek istediğiniz her şeyi sorgulamalar ile kolayca öğrenebilirsiniz.

Tramer araç sorgulamaları ile beraber insanlara hizmet vermekte ve her geçen gün sorgulama alanını geliştirerek daha fazla kullanılabilir hale getirebilmektedir. Tramer üzerinden araç detay sorgulaması gerçekleştiren kişilere güzel bir haber daha çıktı. Tramer yeni uygulama ile beraber artık araç detay sorgulaması gerçekleştirdiğinizde aracın kilometre bilgisi de telefonlarınıza SMS olarak gönderilmektedir.

 

Tramer Yeni Uygulama Nedir?

Tramer yeni uygulama ile beraber artık araç detay sorgulama yaptığınız zaman aracın kilometre bilgisi de öğrenilebilmektedir. Tramer yeni uygulama ile beraber son zamanlarda popüler bir hileli yöntem olan kilometre düşürme işleminin önüne geçilmektedir.

Tramer yeni uygulama ile beraber işlem gerçekleştirmek için büyük harfler ile ‘DETAY’ yazılı ardından bir boşluk bırakılır ve satın alınmak istenen aracın plakası yazılır. Daha sonra mesaj ise 5664 numarasına gönderilir. Dakikalar içerisinde mesaj yoluyla geri bildirim yapılmaktadır. Bu araç detay bilgisi sorgulama uygulaması ile muayene esnasında kaydedilen kilometre bilgisi ve son iki muayene tarihi de öğrenilir. Dikkat edilmesi gereken konulardan biri ise kilometre ile ilgili olarak mesaj detay mesajı size iletildikten hemen sonra ikinci mesaj olarak gelmektedir. Bu bilgilere Tramer yeni uygulama ile beraber kolayca erişebilirsiniz.

SBM Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Tramer Yeni Uygulama Üzerinden İşlem Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK