Ana sayfa Tramer Sorgulamaları Tramer

Tramer

0
PAYLAŞ

Tramer hakkındaki tüm detaylı bilgilere ve Tramer üzerinden yapılabilecek tüm sorgulama işlemlerine bu yazımız üzerinden paylaşılan linkler yardımı ile kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Tramer Nedir?

Trafik Sigortaları ve Bilgi Merkezi ( Tramer ) sürücülere araçları ile ilgili internet üzerinden veya cep telefonundan olmak üzere hizmet ve bilgi vermekte olan bir sigorta kuruluşudur. Bu kuruluş 1 Temmuz 2004 yılından beri hala aktif  bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kuruluş hiçbir aracı kurum olmaksızın sürücülerin kendilerinin tek başına kolay bir şekilde cep telefonlarından veya internet üzerinden gerçekleştirebileceği işlemleri uygulamaya sunmuştur ve bu sistem pek çok kişi tarafından kullanılan oldukça kullanışlı bir sistemdir. Tramer araç sorgulama işlemleri, kaza tespit tutanağı, kasko poliçe sorgulama ve daha pek çok sorgulama işlemlerinizi yapabileceğiniz resmi bağlantı linkine yazımızın sonundan erişim sağlayabilirsiniz. Bağlantı linkine tıkladıktan sonra açılan ekran üzerinden “Hizmetlerimiz” ve “Online İşlemler” bölümlerine tıklayarak gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçip daha sonrada işleminizi internet üzerinden online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tramer mobil uygulamanın bir diğer adı ile cep telefonu üzerinden sorgulama işleminin ismi OTOKONTROL5664’tür. Bu uygulama hizmeti ile aracınızın; araç detay, parça detay, hasar, kasko, hayat, mağdur, trafik ve tutanak gibi pek çok işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama işlemleriniz için kullanmış olduğunuz bu uygulama sorgulama başına 7 TL olarak ücretlendirilmektedir. Bu ücretlendirme Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri için ortak bir ücretlendirmedir. Sorgulamak istediğiniz işlemin ismini SMS olarak yazarak 5664’e kısa mesaj yolu ile göndererek sorgulama işlemlerinizi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Mesajınızın cevabı ise dakikalar içerişinde size SMS yöntemi ile gönderilecektir. Sorgulama işlemleriniz kısa bir süre içerisinde hızla gerçekleştirilmektedir.

Tramer Resmi Site İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK