Ana sayfa Tüvtürk Sorgulamaları Tüvtürk Ücretsiz Muayene Sorgulama

Tüvtürk Ücretsiz Muayene Sorgulama

0
PAYLAŞ

Tüvtürk Ücretsiz muayene sorgulama işlemi için online olarak internet sitesinden yardım alabilirsiniz. Bu resmi sitede ücretsiz muayene sorgulama işlemlerini rahatlıkla yapabilmeniz için resmi link, telefon numaraları ve posta adresleri bulunmaktadır. İstediğiniz şekilde iletişim kurarak ücretsiz muayene sorgulama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tüvtürk Ücretsiz Muayene Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Tüvtürk ücretsiz muayene işlemini internet üzerinden yapmak için altta yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bu linkten giriş yaparak yönergeler doğrultusunda karşınıza çıkan boşlukları doldurmanız gerekir.  Sayfada aracınızın plaka numarası ve şehir ismi yer alır. Bu kısımları eksiksiz biçimde ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Aracınızın plaka numarasını yazıp bulunduğunuz ve yaşadığınız şehrin ismini de yazdıktan sonra devam butonuna tıklamalısınız. Devam butonuna bastıktan sonra sorgulama işlemleri ile ilgili karşınıza ayrıntılı bilgiler gelir. Buradan aracınızın muayene durumuyla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. En son ne zaman aracınızın muayene ettirdiniz, ceza durumunuz var mı gibi pek çok bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

 

Link dışında telefon ya da posta adresiyle şikayet ya da görüş bildirmek istiyorsanız her türlü görüş ve şikayetleriniz için yazının sonunda yer alan telefon, fax, posta adresi  bilgilerinden giriş yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman buralardan iletişim kurarak araç muayenesi hakkında her türlü durum için arayabilirsiniz.

Türtürk Ücretsiz Muayene Sorgulama İşlemi Resmi Link İçin TIKLAYINIZ!

Tüvtürk İletişim Formu Resmi Link İçin TIKLAYINIZ!

Telefon:

0 212 366 99 00

Faks:

0 212 285 06 46

E- Posta:

inf@tuvturk.com.tr

BİR CEVAP BIRAK