Ana sayfa Sınavlar Üniversite Taban – Tavan Puanları ve Başarı Sıraları

Üniversite Taban – Tavan Puanları ve Başarı Sıraları

0
PAYLAŞ

LYS sonuçlarının açıklanması ile birlikte artık sıra tercih maratonuna gelmiş bulunmaktadır. Adaylar yoğun olarak çalıştıkları tüm derslerin sınavlarına LYS sınavına girerek cevapladıktan sonra bu çalışma sürecinin ardından tercih stresini tamamıyla yaşamaya başlamış durumdadır.

Sizler için hazırladığımız Üniversite Taban ve Tavan Puanları sorgulama işlem aracı sayesinde istediğiniz bir üniversitenin, dilediğiniz bölümleri ile ilgili tüm puanlarına ulaşabilir ve LYS sıralamanızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Listede sorgulama yapmak istediğiniz üniversitenin ismini seçerek o üniversitenin puanlarını listele butonuna basmanız bu arama sistemini oluşturmak için yeterlidir. Yönlendirdiğiniz sayfa üzerinde ilgili üniversite ile alakalı olarak tavan ve taban puanları da bulabiliyor olacaksınız. Listeler içinde hem ön lisans hem de lisans programlarının tüm detaylarının tamamı bulunmaktadır. Yönlendirilmiş olduğunuz sayfada birbirinden farklı üniversiteler için sorgulama yapmaya kolay bir şekilde devam edebilirsiniz.

Bu yazımız sayesinde tercih dönemi boyunca sizlere yararlı olacak olan araçlar sunmaya ve sorularınıza yanıt vermeye devam edeceğiz. Yorum alanımızdan bizlere sorularınızı iletebilir veya diğer adayların da bu kısımdan yorumlarını cevaplayarak onlara da yardımcı olabilirsiniz.

BÖLÜM -1 2016 MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE ÖĞRENCİ ALAN YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI

Bolum-1-2016-Merkezi-Yerlestirme-ile-ogrenci-alan-Yuksekogretim-Lisans-Programlari

BÖLÜM -2 2016 MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE ÖĞRENCİ ALAN YÜKSEKÖĞRETİM ÖN LİSANS PROGRAMLARI

Bolum-2-2016-Merkezi-Yerlestirme-ile-ogrenci-alan-Yuksekogretim-On-Lisans-Programlari

BÖLÜM -3.1 2016 YGS VE LYS PUANLARININ DAĞILIMI (YIĞINSAL)

Bolum-3-1-2016-Ygs-Ve-Lys-Puanlarinin-Dagilimi-yiginsal

BÖLÜM -3.2 2016 ÖSYS PUANLARININ DAĞILIMI (YIĞINSAL)

Bolum-3-2-2016-Osys-Puanlarinin-Dagilimi-yiginsal

BİR CEVAP BIRAK