Ana sayfa Banka Sorgulamaları World Card Başvurusu

World Card Başvurusu

0
PAYLAŞ

Artık bakkal alışverişlerini bile kredi kartları ile yapan bir millet olarak her gün yapılan alışverişlerin ve harcamaların karşılanması sağlanmaktadır. Herkes için önemli bir ihtiyaç gibi görülmektedir. Teknoloji, gıda, eğitim, giyim gibi her konuda destek için kartlardan yardım alındığı bilinmektedir. Kolay yoldan alışveriş yaparken bir taraftan da taksit desteğini elinizde bulundurmanız önemli bir detay. Online siteler üzerinden alışveriş yapmanın da en kolay yolu bu kartlar sayesinde desteklenmektedir. Hem de taksitlendirme çalışmalarının da buradan yapılabildiğini görebilmekteyiz. 9 ay taksite kadar destek alabileceğiniz bu hizmet sayesinde her şey elinizin altında olabiliyor. Olumsuzlukların yanında acil olarak para ihtiyacınızı yok edebilmeniz için en büyük yardımcınız olarak da onu görebilirsiniz. Bütçenizi belirleyerek aylık olarak harcama yapacağınız üst limiti ayarlayabilir ve bunun yanında  da kart limitinizi istediğiniz rakama sabitleyebilirsiniz.

World Card Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Günümüzdeki ihtiyaçların her zaman başarılı bir şekilde karşılanabilmesi için kredi kartına sahip olmak sizin için en büyük imkanların başında gelecektir. Para puan kazanmak için kartlarınızdan her ay alışveriş yapmanız da yeterlidir. Puanların birikip sizlere destek olabilmesi için bir ücret de istenmemektedir. Yaptığınız her harcama size puan olarak geri dönecektir ve en güzel avantaj da bu olarak sayılabilir.

 

Online internet hizmetleri, eğitim ödemeleri, gıda alanındaki ihtiyaçlar, fatura ödemeleri gibi birçok konuda günlük ihtiyaçlarınızı giderebilir ve nakit olmadığı zamanlarda da zorda kalmazsınız. Toplu taşımalarda kullanmak için temassız ödeme yapma imkanı da mümkün olmaktadır. Word kart kullanıcılarının özel olarak yararlanabilmesi için ayrıcalıklı kampanyalar da anlaşmalı iş yerleri tarafından zaman zaman düzenlenmektedir. Sadece kartınız olduğu için bile avantaj sağlayabilmektesiniz.

World Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kullanmak isteyen her müşterisine öncelik tanıyan banka, sms yolu ile bile sizlerden başvuru talebi kabul etmektedir. 4421’e kimlik numaranızı attığınız zaman talebiniz banka tarafından alınmakta ve gerekli olan inceleme işlemleri de yapılabilmektedir. Bunun haricinde bankaya giderek de kart çıkarmak için form doldurmak istediğinizi söyleyerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

World Card Kredi Kartı Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

World Kart Yıllık Ücretleri Ne kadardır?

Yıllık olarak kartlar için vergi alan ve bunu direk kart bakiyenize ekleyen ücretler her bankada değişmektedir. Tabi her kartın da kendine özel ücretleri bulunmaktadır. Mesela ilk olarak ele alınabilecek olan kart Play karttır. Öğrenciler için özel olarak çıkarılmış olan bu kartta herhangi bir ek ödeme yapılmamaktadır. Yıllık olarak alınan kart vergisi, kullanım bedeli ya da ekstra ücretler bu kart için geçerli değildir. Ve 25 yaşına kadar her genç koşulsuz olarak bu kartı kullanmak için özgürdür. Eğer öğrenci olup 25 yaş üzerinde biri iseniz bu karttan yararlanamamaktasınız. Temassız özellik de dahil olmak üzere birçok özelliğini kullanabileceklerdir. Bunun yanındaki bir diğer kart olan Word Platinum kartı en çok kullanılan kart olarak bilinmektedir. Bu kartta da yine temassız özelliği bulunmaktadır. 12 ay boyunca ödeyeceğiniz kullanım bedeli ise 107 lira olarak belirlenmiştir. Buna benzer birçok kart çeşidi ile World dünyasından yararlanabilirsiniz. Her kartın ne kadar yıllık ücrete sahip olduğunu ve birkaç küçük detayı da öğrenebilirsiniz. İstediğiniz kartı belirlemek için en yakın şubeye gidip başvurabilirsiniz ya da daha kısa bir yoldan 444 0 444 numaralı bankacılık üzerinden yetkili isimler ile görüşerek talebinizi onlara da açabilirsiniz. Hem kartlar hakkında bilgi sahibi olabilir hem de hangi kartın sizin için daha uygun olduğunu anlayabilirsiniz.

7 Mart 2017 tarihine kadar 7 Mart 2017 tarihinden sonra Tahsilat Periyodu
KART ÜCRETİ Asıl Kart Ek Kart Asıl Kart Ek Kart
Worldcard 76 TL 38 TL 83 TL 41,5 TL Yıllık
World Gold 87 TL 43,5 TL 95 TL 47,5 TL Yıllık
World Platinum (Temassız Özellik dahil) 98 TL 49 TL 107 TL 53,5 TL Yıllık
Crystal (Temassız Özellik dahil) 435 TL 130 TL 435 TL 130 TL Yıllık
adios (Temassız Özellik dahil) 100 TL 50 TL 110 TL 55 TL Yıllık
adios Premium (Temassız Özellik dahil) 150 TL 70 TL 160 TL 80 TL Yıllık
taksitçi (Temassız Özellik dahil) 76 TL 38 TL 83 TL 41,5 TL Yıllık
Play 76 TL 38 TL 83 TL 41,5 TL Yıllık
Play (öğrenci belgesi ibrazıyla) (Temassız Özellik dahil) 0 TL 0 TL Yıllık
Fenerbahçe Worldcard 76 TL 83 TL Yıllık
Fenerbahçe World Gold 87 TL 95 TL Yıllık
Fenerbahçe World Platinum 98 TL 107 TL Yıllık
Opet Worldcard (Temassız Özellik dahil) 87 TL 43,5 TL 95 TL 47,5 TL Yıllık
World Eko (Temassız Özellik dahil) 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL Yıllık

 

7 Mart 2017 tarihine kadar 7 Mart 2017 tarihinden sonra Tahsilat Periyodu
Kart Yenileme Ücreti (yılda üç ve üzeri adette olması halinde) 8 TL 8,75 TL Tek seferlik

 

21 Nisan 2016 tarihine kadar 21 Nisan 2016 tarihinden sonra Tahsilat Periyodu
PTT ve World Üye İşyerleri aracılığıyla ödeme işlem ücreti 2 TL 2,75 TL Her işlemde tek seferlik

 

BİR CEVAP BIRAK