Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Yalova Armagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Yalova Armagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Teknolojinin giderek gelişmesi ile birlikte hayatımızda birçok yenilik hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır. Bu yeniliklerin en yararlılarından birisi olan internet üzerinden tüm işlemlerimizi online olarak yapabilmemizdir. Günümüzde artan internet kullanımını dikkate alan kurumlar ve kuruluşlar bir çok resmi işlemleri müşterilerine internet üzerinden online olarak yapabilme imkanı sunmaktadır. Bu kuruluşlardan bir tanesi de Yalova ilinin doğalgaz ihtiyacını gideren Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’dir.

Halk dilinde bilinen ismi ile ARMAGAZ, Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Dağıtım Lisansı bünyesinde Yalova, Karamürsel, Orhangazi, Çiftlikköy, Taşköprü, Altınova, Kaytazdere, Çınarcık, Subaşı, Termal, Teşvikiye, Koru, Kocadere ve Tavşanlı bölgelerine doğalgaz dağıtım hizmetini üstlenmiştir. ARMAGAZ resmi web sitesi sayfası üzerinden yapılabilecek online işlemler; Borç sorgulama işlemleri, öneri ve şikayet işlemleri 7/24 doğalgaz arıza acil, sms ile borç bilgisi sorma işlemleridir. Yalova ARMAGAZ doğalgaz fatura sorgulaması yapabilmek için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

Yalova ARMAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Yalova ili için fatura doğalgaz sorgulaması yapmak istiyorsanız o zaman ARMAGAZ resmi web sitesi sayfasını ziyaret etmeniz gereklidir. Bu sitede karşınıza çıkacak olan sorgulama yazısını tıklamalısınız. Açılan borç sorgula penceresine aşağıda bulunan tablodaki kırmızı renk ile belirtilmiş olan abone no ve sözleşme no kutucuklarını eksiksiz bir şekilde doğru bilgiler ile doldurunuz.

Yukarıda anlatmış olduğumuz alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra, sorgulama butonuna basmalısınız. Bu şekilde yaptıktan sonra Yalova ARMAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini hatasız bir şekilde bitirmiş olursunuz. sorguladığınız güncel faturalar dışında günü geçmiş doğalgaz faturalarınızın borcunu da ARMAGAZ resmi web sitesi sayfası üzerinden görebilirsiniz. Eğer faturanızı ödemek istiyorsanız anlaşmalı banka vezneleri, internet online ödemeler veya otomatik ödeme talimatlarını seçebilirsiniz.

Yalova ARMAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK