Ana sayfa Banka Sorgulamaları Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

0
PAYLAŞ

Son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan konulardan biri kredi kartıdır. Her banka da bu konuda müşterilerine ve tüm vatandaşlara destek olmak için hazır olarak beklemektedir. Rekabet ortamının gelişmiş olduğu bankacılık sektöründe de kredi konusunda her bankadan destek alabilmek mümkün. Bu bankalardan biri de Yapı Kredi bankasıdır. En iyi hizmeti almak isteyen müşteriler için ilk olarak kredi konusunda destek almanız çok kolay. Sadece tek bir başvuru ile bu mümkün olmaktadır. Bu bankamız tarafından sunulan hizmetler ışığında teknoloji de yakından takip edilmektedir.

Teknoloji konusunda destek sunulurken kredi kartları için de bu yeniliğin büyük bir hizmet olduğunu anlayabiliriz. Bu sebeple internet üzerinden de rahatlıkla başvuru yapabilir ve gerekli olan tüm takipleri de gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde işlemler her zaman olduğundan daha hızlı ve güvenilir olacaktır. İnternet şubesi üzerinden rahatlıkla gerekli olan sorgulamaları yapabileceksiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Birkaç farklı yoldan kredi kartı alabileceğinizi öğrenmeniz mümkündür. Hem de şubeye gitmeye gerek kalmadan bu işlemleri rahatlıkla yapabilmektesiniz. İnternet üzerinden online şube aracılığı ile, SMS yöntemi ile, telefon sistemden ya da bizzat şubeye giderek kredi isteğinizi anlatabilirsiniz. Hemen ardından da kredinize ön başvuru yaparak alıp almayacağınızı öğrenebilirsiniz. Takiplerinizi düzenli olarak gerçekleştirerek kredinizin son durumlarını da öğrenebilirsiniz.

İnternet üzerinden takip gerçekleştirmek çok basit bir yöntem olarak kabul edilmektedir. Yapı Kredi internet sitesine girmelisiniz. Web sayfada bulunan giriş ekranına gelerek kimlik numaranızı, telefon numaranızı ve güvenlik kodunu girmelisiniz.

Diğer bir yöntem de SMS olarak sunulmaktadır. Bu yöntem de en az internet kadar kolay bir yöntem olarak görülmektedir. Kimlik numaranızı yazarak 4407 numarasına SMS atabilirsiniz. Bu şekilde kredi kartınızın başvurusunu rahatlıkla yapabilmektesiniz. Kart olarak başvurularda imkan olarak görülen kart çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir: Gold, World, Play, Platinum, Taksitçi, Adios, Adiosprm, Kocailem, Opet, Crystal, Fb, Fbgold, Fbplatinum.

En son olarak kullanabileceğiniz uzaktan sorgulama imkanı da internet şubesi üzerinde bulunan kart işlemleri alanıdır. Bu bölüme ilk olarak kartınızı kullanarak giriş yapmalısınız. Başvurunuzu takip edebilir hatta başvurunuzun olumsuz olduğunu da görürseniz sebebini görüntüleyebileceksiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama için TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK