Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Yeşil Kart Sorgulama

Yeşil Kart Sorgulama

0
PAYLAŞ

Trafik sigorta sistemi uygulaması olarak yeşil kart poliçe uygulaması olmaktadır. Yeşil kart üzerinden olan uygulamalar hem yurt içinde ehem de yurt dışında işlevini sürdürmektedir. Yeşil kart üzerinden işlemlerde motorlu araç sahipleri sigortalı durumlarını  muhafaza ettiği sürece bu konuda gerekli şirketlerden destek alabilir. Örneğin yurt dışında bir kaza durumu varsa bura da yeşil kart devreye girmekte ve kasko şirketi tarafından gerekli görülen durumlarda ödemeleriniz şirket tarafından karşılanmaktadır.

Motorlu taşıt sahiplerinin yeşil kart sorgulama yaparak bu konularda bilgi edinmeleri mümkün olmaktadır. Yeşil kart sorgulama sisteminin nasıl olduğu ve işlediği hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yeşil Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Pek çok şeyin elektronik ortamda yapıldığı günümüzde artık her iş çok kolaya ve pratik bir şekilde halledilmektedir. Bu da hem zamandan tasarruf sağlar hem de daha zahmetsizdir. Yeşil kart sorgulama işlemleri için de online ortamdan bağlantı kurarak bu işlemleri kolaylıkla halledebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan sayfada plaka numarası ve T.C kimlik numarası gibi bilgiler sizden ister. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra güvenlik kodunu doğrulamanız gerekir. Güvenlik kodu doğrulamasında sonra ara tuşuna basarak sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Oldukça kolay ve pratik olan bu yöntem Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sizlere verilen online bir hizmettir. Pek çok kişi yorulmadan zahmetsizce bu yolla sorgulama işlemi yaparak gerekli olan bilgileri bu yolla öğrenmektedir. Sayfaya girdikten sonra plaka numaranız ve kimlik bilgilerinizle kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra kolayca sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yeşil Kart Sorgulama işlemlerini çok daha kolay ve hızlıca yapmak için altta sizin için verdiğimiz linke tıklayarak daha kolay yoldan erişim sağlayabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra hemen karşınıza bir takım doldurulması gereken boşluklar çıkacaktır. Bu boşlukları doldurduktan sonra güvenlik kodu doğrulamasını da dikkatli bir şekilde yaptıktan sonra ara tuşuna basıyoruz ve sorgulama işlemlerini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezinden Yeşil Kart Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK