Ana sayfa Belediyeler Zeytinburnu Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama

Zeytinburnu Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Zeytinburnu Belediyesi borç bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için internet bağlantısı olan bir telefonunuzun veya bilgisayarınızın olması yeterlidir. Teknolojinin gelişmesinden yararlanarak hiçbir kurum ve kuruluşa gitmeden bu platform üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Zeytinburnu Belediyesi borç bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapmak için E-Devlet sistemine girdiğinizde bir şifreye ihtiyacınız olacaktır. Bu şifreyi size en yakın olan PTT kurumlarından kimlik bilgileriniz ve cüzi miktarda ücret karşılığında kısa süre içinde alabilirsiniz.

Zeytinburnu Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Zeytinburnu Belediyesi borç bilgileri sorgulama  işlemlerinize hemen bu sistem üzerinden başlamak istiyorsanız sizinle paylaşmış olduğumuz bu yazının en alt kısmında bulunan linke tıklayınız. Daha sonra  açılan sayfa üzerinden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonunu bir kez tıklayınız.

Zeytinburnu Belediyesi borç bilgileri sorgulama işleminizi hemen oluşturmak için sistem tarafından sizden istenilmekte olan T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi sisteme hangi boşluklarda bu bilgileri isteniyorsa o boşluklara doğru ve eksiksiz olarak girerek işleminizi tamamlayınız. Son işlem olarak da bu sayfa üzerinde bulunan  “Sisteme Giriş Yap” yazısına bir kez tıklayınız.

Zeytinburnu Belediyesi borç bilgileri sorgulama işlemlerinizi E-Devlet kapısı üzerinden yapmış olduğunuz gibi, bu sistem üzerinden bir çok resmi işleminizi de hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Zeytinburnu Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK