Ana sayfa Belediyeler Ziyaret Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

Ziyaret Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Ziyaret Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi kurumlara gitmeden internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için E-Devlet kapısı sistemini kullanmanız gerekmektedir.

Ziyaret Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi günümüzde gelişen teknolojiden yararlanarak hızlı bir şekilde internet üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet kapısı üzerinden yapmış olduğunuz bu işlem için sistem sizden bir şifre isteyecek. Bu şifreyi size en yakın PTT şubesinden alabilirsiniz.

Ziyaret Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi hemen yapabilmek için açılan E-Devlet kapısı web sayfası üzerinden sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde istenilen yerlere yazınız ve işleminizi başarıyla tamamlayınız.

 

Ziyaret Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Ziyaret Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi bu sistem üzerinden hızlı bir şekilde oluşturmak için aşağıda size vermiş olduğumuz E-Devlet kapısı linkine tıklayınız. Bu sayfa üzerinden hızlı bir şekilde işleminizi yapabilirsiniz.

Ziyaret Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinize daha sonra açılan sayfa üzerinden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butona tıklayınız.  Sistem tarafından sizden istenilmiş olan E-Devlet şifrenizi ve T.C kimlik numaranızı gerekli boşluklara yazınız. Bu adımları eksiksiz bir halde tamamladığınız zaman sicil bilgileri sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamışsınız demektir.

Ziyaret Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulamak İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK