Ana sayfa Belediyeler Ziyaret Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama

Ziyaret Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Ziyaret Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi bilgisayar veya telefonunuz ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Hiçbir kurum ve kuruluşa gitmeden internet üzerinden yapacağınız bu işlem birkaç dakikanızı alacaktır.

Ziyaret Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işleminizi bu platform üzerinden oluşturmak için E-Devlet kapısı sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. E-Devlet kapısı web sayfasına giriş yaptıktan sonra bu sistem üzerinde size ait olan bir şifre istenecektir. Bu şifreyi size en yakın PTT şubesinden kimlik bilgileriniz ve cüzi miktarda ücret karşılığında alabilirsiniz.

Ziyaret Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi E-Devlet üzerinden yapabilmek için sizden istenilen bilgileri gerekli yerlere eksiksiz ve doğru bir şekilde girmelisiniz.

 

Ziyaret Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Ziyaret Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi E-Devlet sistemi üzerinden yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız. Bu sayfaya giriş yaptıktan sonra “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayarak işleminize devam ediniz.

Ziyaret Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama işlemlerinizi hemen tamamlamak için sistem tarafından sizden istenilen olan T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi eksiksiz bir şekilde gerekli boşluklara giriniz. Bu sayfa üzerinde bulunan “Sisteme Giriş Yap” yazısına tıklayarak işleminizi bitiriniz. Bu işlemleri sırası ile gerçekleştirdi iseniz tahsilat bilgileri sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olursunuz.

Ziyaret Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK